Wiklina, wyroby 
wikliniarskie

Firma Art-Wik działa w branży wikliniarskiej od 1991 roku. Firmę założył i do dziś jest jej właścicielem Zbigniew Płodzień.

Posiadamy bardzo szeroki asortyment wyrobów wikliniarskich każdego typu (kosze dekoracyjne, zakupowe i piknikowe, kufry i pojemniki, galanteria kwiatowa, kosze i meble ogrodowe, kosze dla zwierząt, gazetniki i kosze kominkowe, etażerki i wózki) - łącznie ponad 1500 wzorów produktów z wikliny. Są to zarówno wyroby własne jak i wyplatane według wzorów dostarczanych przez klientów.

Szeroki wybór i wysoka jakość sprawiają, że nasze produkty cieszą się uznaniem tak w kraju, jak i zagranicą.

W katalogu prezentujemy szeroką gamę wyrobów

Kontakt z nami możliwy jest w językach: angielskim, niemieckim, francuskim oraz polskim. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z naszą wiklinową ofertą.

Plecionkarstwo traktowane jest w Polsce jako rękodzieło artystyczne, dlatego też oferowane przez nas wyroby z wikliny posiadają atesty Krajowej Komisji Artystyczno-Etnograficznej.

ueFirma "Art-Wik" Zbigniew Płodzień w okresie od 12 kwietnia 2006 do 24 maja 2006 realizowała projekt "Przygotowanie do wdrożenia innowacyjnych technologii informatycznych w firmie Art-Wik" w ramach programu "Technologie Informatyczne dla Przedsiębiorstw" – Program Phare 2003 współfinansowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości ze środków Unii Europejskiej i budżetu Państwa.

ART-WIK | +48 515 29 10 70 RZESZÓW 36-002 JASIONKA nr 670A woj podkarpackie| GPS: 50.125936 22.066640